Híreink

2018.évi Felnőtt Asztalitenisz Országos Bajnokság: A Budaörsi Sport Club a legeredményesebb Magyarországon

2018. március 5.

A Budaörsi Sport Club lett a legeredményesebb egyesület a 2018.évi Felnőtt Asztalitenisz Országos Bajnokságon

A BSC Asztalitenisz Szakosztályának sportolói az elmúlt hétvégén a legrangosabb hazai ranglista versenyen, az Országos Bajnokságon vettek részt.

A küzdelmek három napon keresztül folytak a magyar bajnoki címekért, és az érmes helyekért.

A Budaörsi Sport Club a megszerzett 2 arany, 1 ezüst és 3 bronzéremmel a legeredményesebb egyesület lett Magyarországon!

Pergel Szandra két Magyar Bajnoki Címet szerzett párosban Madarász Dóra, vegyes párosban Majoros Bence oldalán! Szandra egyéniben is bajnoki döntőt játszott, ahol szoros küzdelem után ezüstérmes lett.

Varga Tímea kiemelkedő, és kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott, mindhárom versenyszámban harmadik lett. Párosban Timi Nagyváradi Mercédesszel lett bajnoki bronzérmes, az elődöntőben nem volt szerencséjük a sorsolással, hiszen a későbbi bajnok párostól kaptak ki, a másik sorsolási ágon formájuk alapján döntőbe juthattak volna.

A Budaörsi Sport Club hatalmas eredménynek tartja, és büszke arra, hogy asztaliteniszben az idei Országos Bajnokság alapján első a magyarországi egyesületek közül!